minionki zaproszenia na urodziny dla dzieci

Zaproszenia na urodziny z Minionkami

Minionki to organizacyjnie łatwy i przyjemny temat imprezy dla dzieci. Jak zaprosić gości na takie przyjęcie? Jak zwykle mamy kilka pomysłów i podpowiedzi.

Zaproszenia Minionki

Chociaż w filmach pojawia się sporo motywów, które można wykorzystać (znajdziesz je w naszym artykule wprowadzającym do tego tematu), najbardziej charakterystyczne i rozpoznawalne są same Minionki, dlatego to one będą najbardziej oczywistym i pożądanym wyborem.

Jak samodzielnie zrobić zaproszenia Minionki?

Zaproszenia z Minionkami są bardzo proste, więc dzieci bez problemu dadzą radę przygotować je same. Zobacz sama:

Przykładowe zaproszenia Minionki

Najprostsze wzory:

Mniej typowe, ale nadal proste okrągłę zaproszenia:

Minionki z ruchomymi oczami jako zaproszenia na urodziny:

Zaproszenia Minionki mogą być też otwierane, to trzy pomysły:

I koperta zamykana na oko Minionka:

Materiały na zaproszenia Minionki

Bez względu na to, jaki wzór wybierzesz, podstawowe materiały to papier kolorowy: żółty, biały, czarny i niebieski, przydadzą się też nożyczki i klej.

Dodatkowo można wykorzystać ruchome oczy, folię aluminiową i naklejki z Minionkami.

Przygotowanie

Podstawa zaproszenia to głowa albo ciało Minionka – wystarczy wyciąć je z żółtego papieru.

Z kolorowego papieru wycinamy charakterystyczne oczy (lub oko) i gogle – to tak naprawdę kilka coraz mniejszych kół, np. szare (gogle), białe (białka oczu), brązowe (tęczówka) i czarne (źrenica).

Ogrodniczki wystarczy dorysować albo wyciąć z niebieskiego papieru.

I tyle! :)

Do Minionków jako tematu zaproszeń można podejść też w trochę mniej konwencjonalny sposób, np. zmieniając im ogrodniczki na różowe:

albo przebierając Minionka za innego ulubionego bohatera solenizanta – np. za Batmana:

(w końcu wiadomo, że Minionki kochają przebieranki).

Inne pomysły na zaproszenia na urodziny z Minionkami

Jeśli solenizant bardzo lubi też jakieś inne motywy z filmu, możesz oczywiście wykorzystać je na zaproszeniach, chociaż będzie to trochę trudniejsze. To kilka pomysłów:

Rakieta

Gru wiedział, że żeby dostać się na Księżyc, trzeba mieć rakietę. A rakieta na zaproszeniu albo jako zaproszenie na urodziny to pomysł bardzo prosty do wykonania – dzieci z pewnością będą wiedziały, co robić!

Jednorożce

Jednorożce to najukochańsze zwierzęta Agnes – najmłodszej córki Gru. Jeśli solenizant(ka) też kocha jednorożce, wróżki, brokat i kolor różowy, to może być właściwy wybór na zaproszenia.

Jednorożca można zrobić w bardzo łatwy sposób: z białego, różowego i ciemnego papieru kolorowego i sreberka. Oczywiście: zawsze możesz dodać też trochę brokatu:

Inny pomysł na takie zaproszenia na urodziny to dodanie postaci – Agnes na jednorożcu i Minionków – to zwykłego prostokątnego zaproszenia. Możesz wydrukować taki wzór albo do własnych zaproszeń dodać odpowiednie naklejki.

Cień Gru

Profil Gru jest prawie tak charakterystyczny jak same Minionki – wystarczy wydrukować szablon z internetu, wyciąć Gru i z czarnego papieru kolorowego i nakleić go na zaproszenie:

Lot na Księżyc

Tematem pierwszego z filmów o Minionkach była próba ukradzenia Księżyca – rysunek techniczny na niebieskim tle (np. rakiety) świetnie sprawdzi się jako tło zaproszenia.

*

Szablony urodzinowe (printable)

Jak zwykle mamy dla Ciebie kilka autorskich zaproszeń, znajdziesz je w naszej Bazie Materiałów!  A jeśli własnoręcznie robienie i druk naszych zaproszeń nie jest dla Ciebie, zawsze możesz skorzystać z gotowców ;)

zaproszenia minionki printable

*

To nasze podpowiedzi na zaproszenia na urodziny z Minionkami. Znalazłaś tu coś dla siebie? A może masz jakiś inny pomysł? Podziel się z nami! :)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s