Zaproszenia na urodziny Ever After High

Serial Ever After High to kopalnia inspiracji i motywów – od księżniczek przez baśnie i książki dla dzieci po licealne podziały. Jak więc będą wyglądały idealne zaproszenia na urodziny Ever After High?

Ever After High to naprawdę wspaniała mieszanka elementów do wykorzystania podczas dziecięcych urodzin! Jeśli nie bardzo wiesz, od czego zacząć, zajrzyj do poprzedniego wpisu, gdzie wymieniłyśmy część motywów, których można użyć podczas tych urodzin.

Urodziny Ever After High to, oczywiście, też księżniczki, dlatego można też skorzystać tu z pomysłów na zaproszenia na urodziny księżniczkowe, warto też zajrzeć po inspiracje na urodziny Barbie Rockowa Księżniczka i urodziny pirackich wróżek.

W dzisiejszym wpisie zebrałyśmy kilka dodatkowych propozycji na zaproszenia urodzinowe Ever After High: ogólnie związane z bohaterami i ich atrybutami oraz kilka wprost z Krainy Czarów, o której nie miałyśmy jeszcze okazji pisać, a którą też znajdziesz w serialu.

ZAPROSZENIA EVER AFTER HIGH

Zwój

Potrzebne materiały:

papier, patyczek do szaszłyków (albo coś innego, na co będzie można nawinąć papier), wstążka oraz koraliki do przymocowania na końcu.

Jak to zrobić?

Patyczki pomaluj srebrną lub złotą farbą. Na papierze czerpanym lub postarzanym wpisz treść zaproszenia, całość możesz ozdobić brokatem, wstążkami czy cekinami. Na dwóch końcach takiego zaproszenia wystarczy przykleić patyczki – całość możesz zwinąć do środka, ale równie dobrze zaproszenie będzie wyglądało jako prosta karta.

Zaproszenie-zwój można też zrobić bez użycia patyczków, instrukcję znajdziesz we wpisie o urodzinach wróżkowych piratek.

Różdżka

Jak to zrobić?

Z różowego, niebieskiego albo fioletowego papieru wycinamy gwiazdkę, ozdabiamy ją brokatem, wstążkami. Przyczepiamy całość do patyczka lub słomki ozdobionej wstążkami.

Brooke Page

Brooke Page to córka narratorów baśni, jej wizerunek pojawia się niekiedy w logo Ever After High. Zaproszenia z Brooke Page mogą być efektowne i jednocześnie łatwe do zrobienia:

Sposób 1:

na kolorowej kartce wystarczy przykleić wizerunek Booke Page – można go wyciąć z papieru albo wykorzystać naklejki.

zaproszenie Ever After High Brooke Page

zaproszenie Ever After High Brooke Page

Sposób 2 (trudniejszy):

trzeba wyciąć szablon pusty w środku, przyłożyć go do zaproszenia, dokładnie posmarować klejem, a następnie wysypać brokat i ostrożnie zdjąć szablon (w ten sam sposób robiliśmy zaproszenia z logo Mattel na urodziny rockowej księżniczki).

zaproszenie Ever After High Brooke Page

Lustro Apple White

Takie zaproszenia można zrobić na wiele sposobów: zaproszenie może być prostokątne z przyklejoną na nim ozdobną ramą lustra, całe zaproszenie może też mieć kształt lustra – ściennego albo lusterka z rączką.

ZAPROSZENIA EVER AFTER HIGH – ALICJA W KRAINIE CZARÓW

Kraina Czarów to bardzo wdzięczny podtemat urodzin Ever After High, ale też bardzo dobry osobny temat urodzin. Kraina Czarów charakteryzuje się dużym stężeniem magii i szaleństwa, więc im dziwniejsze będą zaproszenia, tym bardziej będą pasowały do tematu.

To przykładowe motywy, które wiążą się z tym tematem:

 • Biały Królik,
 • kapelusze,
 • filiżanki,
 • herbata,
 • karty do gry,
 • zegary,
 • Kot z Cheshire.

Do Ever After High uczęszcza kilkoro uczniów z tej krainy:

 • Lizzie Hearts – córka Królowej Kier,
 • Alistair Wonderland – syn Alicji,
 • Bunny Blanc – córka Białego Królika,
 • Kitty Cheshire – córka Kotki z Cheshire,
 • Madeline Hatter – córka Szalonego Kapelusznika.

Jeśli zdecydujesz się na zaproszenia w takim stylu, możesz nie tylko nadać im ciekawy tematyczny kształt, ale też np. zaszyfrować treść zaproszenia, zrobić je na w rozmiarze XXL (na brystolu), napisać treść od tyłu albo pozmieniać słowa – tu wszystko będzie dozwolone!

Oto kilka pomysłów:

Zegary

Zaproszenia-zegary można zrobić w kilku wersjach – łatwiejszych i trudniejszych, w zależności od tego, czy zaproszenia zrobią same dzieci, czy też będą miały pomoc starszych.

Najprostszy sposób to wycięcie koła z ozdobnego papieru, napisanie na nim cyfr (mogą być uporządkowane jak w prawdziwym zegarze, ale mogą być też pomylone albo napisane w drugą stronę – to w końcu zegar z Krainy Czarów) i doklejenie wskazówek z papieru lub patyczków.

Można też wykonać bardziej ozdobne wersje np.

 • a la zegarek kieszonkowy, do którego przyczepimy też wstążeczkę-łańcuszek,
 • z bardziej ozdobnymi liczbami i dodatkowymi dekoracjami

Kapelusze

Kolejny pomysł na zaproszenie to kapelusz Szalonego Kapelusznika. To także proste do zrobienia zaproszenie: wystarczy wyciąć kapelusze z papieru i ozdobić wstążką i piórkami.

Filiżanki

Jeszcze jeden pomysł inspirowany Krainą Czarów to zaproszenia-filiżanki.

Jak je zrobić? Z papieru wystarczy wyciąć filiżankę, ozdobić ją i wypisać albo przykleić treść zaproszenia.

W sklepach z imprezowymi dodatkami nie ma jeszcze gotowych zaproszeń z Ever After High – jeśli gdzieś takie znajdziesz, koniecznie daj nam znać! :)

To kilka naszych podpowiedzi na zaproszenia Ever After High, które możesz zrobić samodzielnie, ale to nie wszystko, co przygotowałyśmy!

Printable

Jeśli nie masz czasu albo ochoty na skomplikowane zaproszenia, mamy dla Ciebie szablony do wydruku – wystarczy wydrukować je na sztywniejszym papierze, ale można też dodatkowo ozdobić (polecamy tę wersję – dzięki temu staną się niepowtarzalne), np. brokatem czy farbami:

[wystarczy kliknąć na obrazek, żeby pobrać plik pdf]

Magiczne lustro – zaproszenie Ever After High (szablon do wydruku)

zaproszenie Ever After High lustro szablon

Filiżanki i herbatki – zaproszenie Ever After High (szablon do wydruku)

zaproszenie Ever After High filiżanki

zaproszenie Ever After High filiżanki

zaproszenie Ever After High filiżanki

zaproszenie Ever After High filiżanki

Kapelusze – zaproszenie Ever After High (szablon do wydruku)

zaproszenie Ever After High Kapelusznik

zaproszenie Ever After High Kapelusznik

Któraś z dzisiejszych propozycji szczególnie Ci się podobała? A może masz inne pomysły? Napisz nam w komentarzu! :)

A jeśli chcesz dostawać więcej podpowiedzi i informacji o organizacji przyjęć dla dzieci, możesz zapisać się na naszą Sowią Pocztę:

Sowia Poczta

Reklamy

2 myśli w temacie “Zaproszenia na urodziny Ever After High”

 1. Dzięki za gotowe szablony, przydadzą się. A czy można liczyć jeszcze na zaproszenia do Krainy Lodu? :)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s