Zapraszamy na Scooby-urodziny

Nasze urodzinowe przygotowania jak zwykle zaczynamy od zaproszeń. Od jakiegoś czasu Scooby Doo znowu jest bardzo popularny i bez problemu w prawie każdym większym sklepie można znaleźć urodzinowe zestawy, w tym właśnie zaproszenia. Jeśli potrzebujesz czegoś na ostatnią chwilę, to dobre i szybkie rozwiązanie. Jeśli natomiast masz jeszcze trochę czasu i ochotę na przygotowanie całych urodzin własnoręcznie, to jesteś w doskonałym miejscu – w tym wpisie przygotowałyśmy dla Ciebie kilka prostych pomysłów na zaproszenia własnej roboty.

Jak się za to zabrać?

W najprostszej (ale równie efektownej) wersji do wykonania zaproszeń możesz użyć naklejek ze Scoobim albo wyciąć postaci z komiksów lub gazet. Naklejając je na zwykłe prostokątne zaproszenia, możesz uzyskać bardzo ciekawy efekt.

Jak mogą wyglądać takie zaproszenia?

niebiesko-zielone zaproszenie Scoobyzaproszenie - Scooby i banerzaproszenie ze Scoobimpomarańczowe zaproszenie na urodziny z wehikułem i Tajemniczą Spółkązaproszenie na urodziny dla dzieci - Kudłaty i Scoobyscooby-doo birthday invitationzaproszenie na urodziny - Scooby Doo i straszny domTak naprawdę nie musisz daleko szukać, z jednym obrazkiem można zrobić bardzo różne zaproszenia:Zaproszenie na urodziny Scooby Doo - wehikułproste zaproszenie Scooby Doozielone zaproszenie z wehikułemzaproszenie na urodziny dla dzieci - Scooby Doo, wehikuł i Tajemnicza Spółka

Oczywiście, większość z tych wzorów to „gotowce” do kupienia i wydrukowania, chcemy tylko, żeby pobudziły Twoją wyobraźnię.

SCOOBY DOO

Główny bohater to pies, z tego motywu też możesz bardzo łatwo skorzystać. To kilka podpowiedzi:

Kość

zaproszenie - psia kość i Scooby Doo

Z technicznego papieru wystarczy wyciąć kształt kości, obrysować krawędzie i nakleić Scoobiego lub jego przyjaciół.

Łapy Scooby’ego

Ten pomysł można wykorzystać na dwa sposoby, oba bardzo proste:

1) zaproszenie ma kształt psich łap:

łapa Scoobiego

Z papieru wycinamy kształt psich łap, zaznaczamy poduszki, ozdabiamy, a na odwrocie wpisujemy treść.

2) zaproszenie wypisujemy na psich łapach:

zaproszenia - psie łapy

Z papieru wycinamy dowolny kształt zaproszeń, na jednej stronie rysujemy poduszki, które wypełniamy szczegółami przyjęcia, drugą stronę ozdabiamy dowolnie:

Obroża Scooby’ego

Scooby zawsze ma na szyi obrożę ze swoim medalionem, ten motyw świetnie sprawdzi się jako zaproszenie!

obroża Scooby Doo

Jak to zrobić? Wycinamy z technicznego papieru karteczki A5 – to będą nasze zaproszenia. Z niebieskiego papieru wycinamy pasek na obrożę i przyklejamy go po skosie. Ze złotego (ewentualnie żółtego) i niebieskiego papieru wycinamy zawieszki, na których piszemy albo przyklejamy litery SD – od skrótu imienia Scooby Doo.

Scooby Doo

zaproszenie głowa Scoobiego

To co prawda paczki na prezenty, ale na tej samej zasadzie można przygotować zaproszenia: na brązowym kartoniku wystarczy narysować albo przykleić oczy, nos i uszy.

UPIORNOŚCI

Przygody Tajemniczej Spółki to rozwiązywanie zagadek i walka z potworami i upiorami, więc w tych urodzinach możesz też skorzystać z pomysłów na zaproszenia z Halloween.

PRINTABLE

Zawsze możesz też skorzystać z gotowych wzorów do wydruku. Kolorowe zaproszenia znajdziesz np., klikając na ten obrazek:

Scooby_Smiles_printable

a czarno-białe do własnoręcznego pokolorowania (łapy, kości, miski z jedzeniem, Wehikuł Tajemnic), klikając tu:

wehikuł printable

*

To nasze dzisiejsze propozycje. Któraś szczególnie Ci się spodobała? A może masz jeszcze inny pomysł na zaproszenie w stylu Scooby Doo? Podziel się z nami w komentarzu!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s