Urodziny dla księżniczki

Jednym z bardziej popularnych tematów urodzin dla dziewczynek są, oczywiście, księżniczki. To nietrudny temat, daje też wiele możliwości – postaramy się przedstawić Wam trochę inspiracji, które pozwolą Wam zorganizować idealne przyjęcie dla małej księżniczki i jej koleżanek. Dziś mamy dla Was wprowadzenie do tematu – w kolejnych wpisach będziemy go rozbudowywać. Zaczynamy! : )

Podczas przygotowywania tego typu przyjęcia warto ustalić z dziećmi, jakie będą nasze księżniczki. Jeśli szukamy inspiracji wśród postaci znanych dzieciom z filmów, możemy, oczywiście, wykorzystać Disneya, księżniczki Barbie, jest też Jej Wysokość Zosia… Opcji jest bardzo dużo, trzeba więc na coś się zdecydować, bo nawet wśród księżniczek Disneya mamy sporą różnorodność

ksiezniczki Disneya

– upewnijmy się, że wybrany temat rzeczywiście spełnia marzenia. Ta wiedza bardzo pomoże nam też w organizacji – konkretna postać ułatwi nam wybór kolorów (na przykład dekoracji) i zabaw.
Nie musimy jednak wybierać żadnej z tych postaci – jeśli takie będzie życzenie solenizantki, możemy stworzyć własną księżniczkę – na przykład dołączając do tematu przyjęcia inne ulubione motywy dziecka (ulubiony kolor, zwierzątko, taniec, książkę… możliwości są naprawdę nieograniczone).

Jak mogą wyglądać poszczególne elementy takiego przyjęcia? Wybrałyśmy dla Was kilka propozycji:

Zaproszenia

koperta z karocą:

zaproszenia karoca

korona:

zaproszenia korony

Dekoracje

zamek z balonów:

zamek

krzesła:

krzesla

Stół i jedzenie

stół Belli:

pink-beauty-and-the-beast-party

zamek na babeczki:

zamek na babeczki

babeczki Frozen:

frozen

sukienki z pianek:

pianki_tutu

napoje:

butelki

woda

Stroje

czapeczki:

czapeczki 300

Zabawy

robienie zamku:

robienie_zamku

całowanie żaby:

żaba

robienie albo ozdabianie koron:

ifthecrownfits

ozdabianie_koron

Jak widzicie, możliwości jest bardzo dużo, właśnie dlatego przygotowywanie szczególnie tego przyjęcia warto zacząć od dokładnego wypytania solenizantki, co sprawi jej największą radość.

Jeśli zdarzyło Wam się już zorganizować księżniczkowe urodziny, podzielcie się z nami w komentarzach wrażeniami i doświadczeniami – chętnie zobaczymy, jak wyglądało to u Was! : ) I już teraz zapraszamy Was na kontynuację tego małego cyklu – mamy nadzieję, że będziecie bawić się nim tak dobrze, jak my!

Reklamy

2 myśli w temacie “Urodziny dla księżniczki”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s